Teenindus / Abi ja konsultatsioon

Tootjagarantii pikendamine.

Miks pikendada sõiduki garantiid?

Garantii kaitseb Teid auto osade mittetoimimisega seotud remondikulude eest. Garantiid saab sõlmida autodele, milledel on kehtiv tootjagarantii ja garantii hakkab kehtima tootjagarantii lõppemise päevast. Rikete korral abistab Teid Aasta Auto Pluss Volkswageni autoesindus.

Olemasoleva garantii pikendamine kuni viieks aastaks. Täiendav garantii hakkab kehtima kohe pärast tootjagarantii lõppemist. See tagab kliendile kindlustunde veel pikemaks ajaks, kaitstes toote tarbijat tootmisdefektide eest.

Täpsemat infot pikendatud garantii kohta küsi meie teeninduse hooldusnõunikelt.

SÕLMI GARANTII KOHE SIIN!

Tehnikaalased küsimused.

Pakume tasuta nõuandeid ja konsultatsioone teie Volkswageni remondi või kasutuse kohta. Esitage oma küsimus e-posti teel, helistage või täitke kontaktvorm!

<p><strong>Tehnikaalased küsimused.</strong></p>

Keskkonnainfo. Volkswagen hoiab keskkonna puhtana.

Vastavalt Eestis kehtivale Jäätmeseadusele on mootorisõiduki tootja kohustatud tagama tema valmistatud, edasimüüdud või sisseveetud toodetest tekkivate jäätmete kokkukogumise, nende taaskasutamise või nende kõrvaldamise. Samuti nõuab jäätmeseadus mootorsõidukite viimisel vanametalli kokkuostu või lammutuskotta autoregistrikeskuse tõendit sõiduki arvelt kustutamise kohta.
Aasta Auto Pluss AS sõlmis lepingu Autolammutuste Liidu MTÜ ELV-ga.

Volkswageni sõiduki utiliseerimissooviga võtke ühendust meie esindusega või saatke kiri aastaautopluss@vwtartu.ee.

Võtame oma klientidelt tasuta vastu sõidukite akusid, varuosi ja autotarvikuid. Vanu rehve võtame tasuta vastu uute rehvide ostjatelt.

Kontakt

Üldtelefon: +372 6803640
Teenindus: +372 6803660

E-post: aastaautopluss@vwtartu.ee

Aardla 101, 50414 Tartu