Kontakt

„Aasta Auto Pluss”

Meie kontaktid:

Aardla 101, 50414 Tartu, Eesti

Üldtelefon: +372 6803640
E-post: aastaautopluss@vwtartu.ee

Sõidukite müük: +372 6803650
Teenindus: +372 6803660

Varuosad ja autotarvikud:
+372 6803670

Autokeskus töötab:

Sõidukite müük:

  • Esmaspäev – reede 9.00 – 18.00
  • Laupäev   10.00 – 15.00

Teenindus, varuosad ja autotarvikud:

  • Esmaspäev – reede 8.00 – 18.00
  • Laupäev   suletud

Pühapäev -   suletud

Rekvisiidid:

Aktsiaselts Aasta Auto Pluss 
Registrikood: 10963047
KMKR: EE100877379

Pank:
Swedbank AS 
EE812200221023001852
Danske Bank AS
EE513300334417680006​​

Meie meeskond

Autosalong

Ingrid Koort

Telefon:
+372 6803640

Mobiiltelefon:
+372 6803650

E-post:
ingrid.koort@vwtartu.ee

müügisekretär
Ingrid Koort
müügidirektor, juhatuse liige
Rein Kullamaa
suurklientide müügikonsultant
Margus Padar
müügikonsultant
Ragnar Savvi
müügikonsultant
Olari Treial

Teenindus

Riina Kartau

Telefon:
+372 6803660

Mobiiltelefon:
+372 56857660

E-post:
riina.kartau@vwtartu.ee

teenindusassistent
Riina Kartau
teenindusjuht, keretööde meister
Rain Lellep
hooldusnõunik
Taavi Kallas
Mati Russing

Telefon:
+372 6803 660

Mobiiltelefon:
+372 56619377

E-post:
mati.russing@vwtartu.ee

hooldusnõunik
Mati Russing
Mati Poolak

Telefon:
+372 6803660

Mobiiltelefon:
+372 56676222

E-post:
mati.poolak@vwtartu.ee

hooldusnõunik
Mati Poolak
Heinar Uus

Telefon:
+372 6803 660

Mobiiltelefon:
+372 5053315

E-post:
heinar.uus@vwtartu.ee

diagnostika- ja koolitusmeister
Heinar Uus
Ranet Rees

Telefon:
+372 6803660

Mobiiltelefon:
+372 56298398

E-post:
ranet.rees@vwtartu.ee

hooldusnõunik-garantiimeister
Ranet Rees
kahjude käsitleja, keretööde meister
Martin Veedler

Varuosad ja autotarvikud

Heiki Anton

Telefon:
+372 6803670

Mobiiltelefon:
+372 53543348

E-post:
heiki.anton@vwtartu.ee

müügijuht
Heiki Anton
Priit Jõgiste

Telefon:
+372 6803670

Mobiiltelefon:
+372 55675040

E-post:
priit.jogiste@vwtartu.ee

müügikonsultant
Priit Jõgiste
Veiko Kullus

Telefon:
+372 6803670

Mobiiltelefon:
+372 5133564

E-post:
veiko.kullus@vwtartu.ee

varuosade logistik-operaator
Veiko Kullus

Administratsioon

juhatuse esimees
Tarmo Uffert
tegevjuht, juhatuse liige
Andres Tark
raamatupidaja
Tiiu Odra